0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

لیست محصولات BT bt Factory

مدلهای دیگر کالا:

حداقل سفارش جهت ارسال مستقیم از کارخانه:10 کارتن به صورت میکس

برای دیدن لیست قیمت ارسال از کارخانه ماهیگیرBT اینجا کلیک کنید

برای دیدن لیست قیمت ارسال از کارخانه لگو BT اینجا کلیک کنید

جهت خرید بی واسطه ازکارخانه bt شما عزیزان می توانید اجناس خود و مقدار مورد نیاز خود را را در لیست انتخابی زیر( در بخش فایل های مرتبط بارگذاری شده است) یافته و در بخش توضیحات سفارش برای ما ارسال کنید.

درخواست شما حد اکثر تا 24 ساعت آینده در بخش پشتیبانی مورد ارزیابی قرار میگیرد و در صورت موجود بودن در انبار کارخانه تاییدیه لیست به شما اعلام خواهد شد. لذا پس از ثبت سفارش منتظر تماس از واحد پشتیبانی سایت باشید .

روند ارسال از کارخانه برای شما همکاران عزیز به گونه ای است که پس از ارسال لیست شما و تاییدیه از جانب پشتیبانی، شماره حساب کارخانه برای شما ارسال می شود . پس از پرداخت مبلغ و فرستادن رسید و شماره پیگیری برای ما ،لیست شما سریعا به کارخانه تحویل داده شده و پس از ثبت اطلاعات شما در کارخانه روند آماده سازی جنس و تحویل به باربری منتخب شما انجام می شود حداقل زمان این پروسه 2الی 5 روز کاری می باشد و پس از ارسال  بار توسط کارخانه ، رسید بارنامه شما برای شما ارسال میشود تا برای هماهنگی با باربری و دریافت بار در شهر مقصد هماهنگی های لازم را انجام دهید.

معرفی محصول

اسباب بازی یک عضو جدا نشدنی از سبد خرید خانوار است . فرقی نمیکند هر خانواده چه میزان درآمدی داشته باشد.گاهی والدین از نیاز های خود می گذرند تا بتوانند برای کودک خود اسباب بازی خوبی تهیه کنند. بعد از تحریم ها و بالا رفتن ارزش پول های خارجی، واردات اسباب بازی از کشور های صاحب قدرت با سختی مواجه شد . در همین زمان بسیاری از واردت کننده ها و پخش کننده های اسباب بازی خود به دنبال تولید محصولات اسباب بازی رفته و با ساخت قالب های اسباب بازی یا وارد کردن آن از دیگر کشور ها شروع به فعالیت در عرصه تولید کردند.

از جمله این افراد آقای عبدالرحمن بنار یک تولید کننده موفق در این عرصه بود که پس از کسب تجربه کافی در عرصه پخش اسباب بازی و درک نیاز بازار شروع به عرضه تولیدات خود با برند تجاری Bt کرد. تولیدات گوناگون این کارخانه و در طول دو سال بسیار متنوع و با کیفیت ادامه پیدا کرد به عنوان مثال تولید گیتار های اسباب بازی، لگو های متنوع در طرح های زیبا و جذاب، کامیون های باری و تفنگ آب پاش از سری محصولات این برند است.

کیفیت قابل قبول و قیمت متعادل باعث شده است که این کارخانه در طول کمتر از 5 سال به یکی از برند های مشهور ایرانی در تولید اسباب بازی تبدیل شود.

  • مشخصات فنی
  • نظرات کاربران