0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

درباره ما

از اینکه وقت خود را در اختیار ما قرار داده اید تا با ما آشنا شوید بسیار خرسندیم.

مجموعه بازرگانی پیشوا با مدیریت آقایان مجتبی پیشوا و هادی پیشوا از سال 1387 آغاز به فروش اسباب بازی به صورت خرده فروشی کرده و همیشه سعی  این مجموعه بر این بوده است که اصل صداقت و مشتری مداری را رعایت کند. از سال1389 فروش عمده اسباب بازی نیز به سیاست های کاری این مجموعه اضافه شد و با عنایت و عطوفت پروردگار این تصمیم تا به امروز پابرجا بوده به صورتی که هم اکنون واردات ما به صورت مستقیم وارتباط با کارخانه ها و تولید کننده های اسباب بازی بدون واسطه بوده و ما مسئول فروش چندین کار خانه به نام و با کیفیت تولید اسباب بازی در ایران هستیم.

تنوع بیش از 1000 محصول و همکاری با بیش از 50 تولید کننده وکارخانه  بستر مناسبی را برای انتخاب و مقایسه محصولات ما برای شما قرار داده است.

در راستای به روز شدن مجموعه این بازرگانی شروع کار خود را در شبکه های اجتماعی از سال 1395 در پیام رسان تلگرام شروع کرده و در همین راستا با مشتریان خود از طریق اینستاگرام و واتس آپ نیز درتماس بوده است.

با توجه به پیشرفت های زیاد تکنولوژی براین شدیم تا با راه اندازی یک سایت کامل و پر محتوا بتوانیم راه ارتباطی دیگری با شما مشتریان عزیز داشته باشیم

رویکرد این مجموعه در حال حاضر صرفا فروش عمده اسباب بازی های با کیفیت ایرانی و اسباب بازی های خارجی با مارک های نام آشنا به صورت جینی ،کارتنی ،10کارتن و ارسال مستقیم از خود کارخانه هایی که با ما بی واسطه همکاری دارند ، است. این مجموعه با کم کردن واسطه های فروش برای شما همکاران گرامی تجربه لذت خریدی امن ، راحت و مطمئن را برایشما عزیزان به ارمغان می آورد

به امید همکاری بیش از پیش با شما همکاران محترم